• DrLendvai
  • VizivilágHétkuti
  • Öreg Prés Étterem
  • Geszler
  • SzeletBurkTegla
  • Hirdessen Minálunk
  • drkokenyes

Rovatok:

Fejér megye Székesfehérvár Fiatalok Fehérvári diákok sikerei
2019-06-12 07:51

Fehérvári diákok sikerei

|

(Fotó:OKK Fehérvár)
Országos középiskolai tanulmányi versenyeken díjazott, Székesfehérváron tanuló középiskolásokat és felkészítő tanáraikat köszöntötték tegnap délután a Városházán. Dr. Cser-Palkovics András polgármester emléklapot nyújtott át számukra, miközben kifejezte: büszke mindenkire, és óriási öröm, hogy összesen 27 diáknak és 20 pedagógusnak köszönhetik meg az elért szép eredményeket.

Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola:

Arany Ádám Ernő OKTV latin nyelv 4. helyezés
Felkészítő tanára: Gajda Péter Pál

Horváth Bianka OKTV spanyol nyelv 6. helyezés
Felkészítője: Benisné Szabó Éva

Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény:

Hencz Zsolt – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Konyhai kisegítő kategória 10. helyezés
Oláh Bence – Szakma Kiváló Tanulója Verseny konyhai kisegítő kategória 7. helyezés
Szlahucska Milán Szilveszter – Szakma Kiváló Tanulója Verseny konyhai kisegítő kategória 2. helyezés 

Felkészítő tanáraik: Nagyné Kránitz Afrodité, Mervay Tibor, Piros Tünde

Kalmár János – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelő kategória 3. helyezés
Lancsár Ádám – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelő kategória 10. helyezés
Jakab Martin Zoltán – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelő kategória 1. helyezés 

Felkészítőik: Fojtek Tibor, Király Rudolf, Mesterházy Zoltánné Vas Ildikó

Madarász Csilla – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítő kategória 7. helyezés
Váradi Attila – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítő kategória 8. helyezés
Vig Anna Georgina – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítő kategória 5. helyezés 

Felkészítő tanáraik: Vécseiné Baranyai Magdolna, Török Miklós

Muka Viktória – Szakma Kiváló Tanulója Verseny kerti munkás kategória 6. helyezés

Felkészítő tanárai: Balogh Laura, Lohonyai Zoltán


Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma:

Szombath Alexandra – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 1. helyezés
Hanzli Kitti – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 2. helyezés
Gaugecz Cintia – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 3. helyezés
Pető Eszter – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 4. helyezés

Felkészítő tanáruk: Szelényi-Csapó Erika

Kovács János – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny könnyűipari ágazat kategória 10. helyezés
Párizs Loretta – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny könnyűipari ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítő tanáruk: Németh Adrienn

Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

Csapó Bence Bálint – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítő ágazat kategória 9. helyezés
Pölöskei Lőrinc – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítő ágazat kategória 2. helyezés
Püspök Áron – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítő ágazat kategória 7. helyezés
Vörös Viktor Mihály – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítő ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítő tanáruk: Szigeti-Szászné Nagy Csilla

Varga Márk – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny építőipari ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítő tanára: Vajnai Endréné

Varga Bence – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny földmérés ágazat kategória 9. helyezés
Turbucz János Bendegúz – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny földmérés ágazat kategória 4. helyezés

Felkészítő tanáraik: Csepcsényi Lajosné, Koseczky Ádám

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

Gosztola Dávid – Szakma Kiváló Tanulója Verseny központi fűtés- és gázhálózat rendszerszerelő kategória 3. helyezés
Vitai Dávid – Szakma Kiváló Tanulója Verseny központi fűtés- és gázhálózat rendszerszerelő kategória 2. helyezés

Felkészítő tanáraik: Dani László, Vámosi János

Az ünnepség keretében a fiatalok és pedagógusaik emléklapot, ajándékcsomagot vettek át. A köszöntésen Kulcsár Szilvia, a Székesfehérvári Szakképzési Centrum főigazgatója, Török Szabolcs, a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója és Vörös Csaba, a Székesfehérvári Intézményi Központ főigazgatója, valamint Mészáros Attila alpolgármester és Molnár Tamás ifjúsági és civil tanácsnok is részt vett.



OKK Fehérvár




Nyomtatás
Hozzászólás beküldéséhez lépjen be felhasználónevével. Amennyiben még nem regisztrált felhasználó, itt regisztrálhat!

Bővebben kifejtené véleményét? Írását küldje el szerkesztőségünk e-mail címére.

Ehhez az íráshoz még nem érkezett hozzászólás.
Rovat legfrissebb hírei
  • Fehérvári diákok sikerei »
  • Fontos felmérésen vannak túl a Comenius diákjai »
  • Idén több mint 20 osztály vett részt a Bolondballagáson »
  • Lányok Napja - Székesfehérváron is »
  • Érettségi, emelt szinten: országosan a legjobbak között a székesfehérvári Comenius »
  • Tanműhelyeket adott át a Grundfos Tatabányán és Székesfehérváron »
  • Ingyenes próbaérettségi a Corvinus Egyetem Székesfehérvári Campusán »
  • Hetvenhat diák részesül ösztöndíjban »
  • Nyílt napok a székesfehérvári felsőoktatási intézményekben »
  • Tudományos élményközpont létesül Székesfehérváron »
    • Palló
    • KormendiSirko
    • MalmasAgrar
    • Cserépkályha
    • Hollanderfehervar
    • Jobb hirdessen