Újra dobogón

2019-05-22 | Sport
(Fotó:Vistyik Zsolt) Ahogy azt két hete beharangoztuk, május 19-én Ácson állt rajthoz Kovács Brayen Dominik. a kis móri motorversenyzõ.

Mint édesapjától megtudtam, ekkor  tartották az Országos Bajnokság idei negyedik fordulóját. A pálya nagyon jó volt.  Brayen  szépen motorozott, az elsõ futamot meg is nyerte.

A második futamban is szépen kapta el a rajtot, ám egy kanyarban elcsúszott, így az elsõ helyrõl a 7. helyre esett vissza.

Ekkor következett a neheze, de feljött a 2.helyre.  Összetettben is második lett.

A legközelebbi versenye a kupasorozat lesz május 26-án vasárnap Zombán. Egy nappal korábban Pécsen szeretne indulni  Endurocrosson. Ezúton is köszönik a támogatást az Ácsi Motoracing Team csapatuknak, valamint állandó támogatóiknak.

(Fotó:Vistyik Zsolt)