Fehérvári diákok sikerei

2019-06-12 | Fiatalok | Látogató: 0
(Fotó:OKK Fehérvár) Országos középiskolai tanulmányi versenyeken díjazott, Székesfehérváron tanuló középiskolásokat és felkészítõ tanáraikat köszöntötték tegnap délután a Városházán. Dr. Cser-Palkovics András polgármester emléklapot nyújtott át számukra, miközben kifejezte: büszke mindenkire, és óriási öröm, hogy összesen 27 diáknak és 20 pedagógusnak köszönhetik meg az elért szép eredményeket.

Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola:

Arany Ádám Ernõ OKTV latin nyelv 4. helyezés
Felkészítõ tanára: Gajda Péter Pál

Horváth Bianka OKTV spanyol nyelv 6. helyezés
Felkészítõje: Benisné Szabó Éva

Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztõ iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény:

Hencz Zsolt – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Konyhai kisegítõ kategória 10. helyezés
Oláh Bence – Szakma Kiváló Tanulója Verseny konyhai kisegítõ kategória 7. helyezés
Szlahucska Milán Szilveszter – Szakma Kiváló Tanulója Verseny konyhai kisegítõ kategória 2. helyezés 

Felkészítõ tanáraik: Nagyné Kránitz Afrodité, Mervay Tibor, Piros Tünde

Kalmár János – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelõ kategória 3. helyezés
Lancsár Ádám – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelõ kategória 10. helyezés
Jakab Martin Zoltán – Szakma Kiváló Tanulója Verseny Asztalosipari szerelõ kategória 1. helyezés 

Felkészítõik: Fojtek Tibor, Király Rudolf, Mesterházy Zoltánné Vas Ildikó

Madarász Csilla – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítõ kategória 7. helyezés
Váradi Attila – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítõ kategória 8. helyezés
Vig Anna Georgina – Szakma Kiváló Tanulója Verseny számítógépes adatrögzítõ kategória 5. helyezés 

Felkészítõ tanáraik: Vécseiné Baranyai Magdolna, Török Miklós

Muka Viktória – Szakma Kiváló Tanulója Verseny kerti munkás kategória 6. helyezés

Felkészítõ tanárai: Balogh Laura, Lohonyai Zoltán


Székesfehérvári SZC Árpád Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma:

Szombath Alexandra – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 1. helyezés
Hanzli Kitti – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 2. helyezés
Gaugecz Cintia – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 3. helyezés
Petõ Eszter – Szakma Kiváló Tanulója Verseny férfiszabó kategória 4. helyezés

Felkészítõ tanáruk: Szelényi-Csapó Erika

Kovács János – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny könnyûipari ágazat kategória 10. helyezés
Párizs Loretta – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny könnyûipari ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítõ tanáruk: Németh Adrienn

Székesfehérvári SZC Jáky József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

Csapó Bence Bálint – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítõ ágazat kategória 9. helyezés
Pölöskei Lõrinc – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítõ ágazat kategória 2. helyezés
Püspök Áron – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítõ ágazat kategória 7. helyezés
Vörös Viktor Mihály – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny közlekedésépítõ ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítõ tanáruk: Szigeti-Szászné Nagy Csilla

Varga Márk – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny építõipari ágazat kategória 9. helyezés

Felkészítõ tanára: Vajnai Endréné

Varga Bence – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny földmérés ágazat kategória 9. helyezés
Turbucz János Bendegúz – Ágazati és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Verseny földmérés ágazat kategória 4. helyezés

Felkészítõ tanáraik: Csepcsényi Lajosné, Koseczky Ádám

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

Gosztola Dávid – Szakma Kiváló Tanulója Verseny központi fûtés- és gázhálózat rendszerszerelõ kategória 3. helyezés
Vitai Dávid – Szakma Kiváló Tanulója Verseny központi fûtés- és gázhálózat rendszerszerelõ kategória 2. helyezés

Felkészítõ tanáraik: Dani László, Vámosi János

Az ünnepség keretében a fiatalok és pedagógusaik emléklapot, ajándékcsomagot vettek át. A köszöntésen Kulcsár Szilvia, a Székesfehérvári Szakképzési Centrum fõigazgatója, Török Szabolcs, a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója és Vörös Csaba, a Székesfehérvári Intézményi Központ fõigazgatója, valamint Mészáros Attila alpolgármester és Molnár Tamás ifjúsági és civil tanácsnok is részt vett.

OKK Fehérvár

Megosztás