A nap kérdése. Miért nincs klíma az 1-es számú Postán Budaörsön?

2026-06-27 | Közélet
Meglepő,hogy anyagi okok miatt nincs klimatizálva az 1-es számú Posta Budaörsön. Hogy lehet ez?

Tegnap a még megmaradt csekkjeimmel várakoztam Budörsön a Postán. Meleg volt odakint az utcán és sajnos a Postán is. Nem volt különbség a kinti és benti hőmérséklet között. A hőmérő 36 fokot mutatott. Mint megtudtam, van klímájuk,csak elromlott. Megjavítására nincs lehetőség anyagi okok miatt.

Meglepő volt számomra a válasz! Létezik, hogy egy Postán, ahol nyolc órában dolgoznak  az alkalmazottak és ahol egész nap emberek tucatjai intézik ügyeiket, nincs megfelelő klimatizálás?  De mit tud tenni  jelen esetben egy postai dolgozó?  Kérdéseimre hivatalos választ nem kaphattam. Csak ennyit tudtam meg .

Itt nem a felelősöket kell keresni, hanem a gyors megoldást!

Major Edit

 

 

Megosztás